En İyi Bebek Ajansı Hangisi ?

En İyi Bebek Ajansı Hangisi ?

www.haberonu.com sitesinden alıntılanmıştır.

En iyi bebek reklam ajansı hangisi?

En iyi bebek reklam ajansı ya da en iyi cast ajansı diye bir şey yoktur. Her ajans yaptığı işler ve referansları ile bir kimliğe sahiptir. Türkiye’de en iyi bebek reklam ajansı hangisi sorusundan ziyade kapısını çaldığınız cast ajansının sahip olması gerektiği özelliklerden bahsetmekte fayda vardır. Bebek reklam ajansları ile ilişki kuran ailelerin yaşadığı süreçler profesyonel olmayan ellerde birer işkenceye dönüşmektedir. Günümüzde bu denli çalışan cast ajansları aileleri ve bebekleri hayatından soğutmaktadır adeta.

Bazı aileler anlatıyor. Sabah saatlerinde yani saat 8’den itibaren akşam saat 8’e kadar belli bir noktadan kalkan servisle çekim alanına götürülen aile ve bebek aç, susuz, uykusuz,  herhangi bir oyun alanı olmadan saatlerce bekletiliyor. Gecenin sonunda sizin çekiminiz yarına kaldı diyen cast ajansı aynı şekilde bir bebek rolü için 50 aileyi ve bebeği de aynı anda çağırarak boş gönderebilmişlerdir.

KASTDER le güvende olun!

Bu denli sıkıntıların yaşanmaması için, ailelerin boş yere para ödememeleri için en iyi bebek reklam ajansı sorgusuna karşın gidilen cast ajansının KASTDER üyesi olup olmadığına bakmaları ilk etapta yeterli olacaktır. Gittiğiniz cast ajansının KASTDER üyesi olup olmadığından emin olmak için öncelikle bebeğinizin fotoğrafını göndermeden ilgili çocuk ajansını araştırın. Daha sonra KASTDER internet sitesini ziyaret ederek üye ajanslar bölümünden başvuru yapacağınız ajansın KASTDER üyesi olup olmadığını kontrol edin.

Burada cast ajanslarına ilişkin tüm detayları bulabilirsiniz. Neden mi KASTDER üyesi ajanslarla çalışmalısınız? Çünkü her daim bir muhatap bulursunuz. Para ödemezsiniz. Size sadece gerçek bilgiler sunulur. Güven ve rahat içinde sözleşmelere imza atarsınız.

KASTDER 2018 Temmuz ayında hayali şirketler olarak adlandırılan fotoğraf, katalog, video, kayıt ücreti adı altında para talep eden kişi ya da sözde kurumları uyarıyor.

Peki, KASTDER üyesi olmayan her cast ajansı dolandırıcı mıdır? Elbette hayır. Bu konuda başvuru yapacağınız cast ajansının adını Google üzerinden yazarak X Ajansı yorumları şeklinde ilgili cast ajansı hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz.

Haberin tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir